zdjęcia produktów oraz bezcieniowe zdjęcia typu packshot dla Allegro

Czym jest fotografia produktowa?

Fotograf produktowy realizuje zdjęcia reklamowe, które pomagają firmie w budowaniu marki produktu. Odpowiednie przestawienie towarów i usług jak udowodniono ma ogromny wpływ na to czy konsument chętnie sięga po ten produkt bądź korzysta z oferowanych usług. Fotografia reklamowa oraz zdjęcia packshot odgrywają ogromną rolę w promocji i reklamie produktowej. Są niezbędne w dzisiejszym e-handlu. Ważne jest odpowiednie studio fotograficzne i profesjonalny sprzęt przystosowany do wykonywania zdjęć studyjnych, te dwa aspekty stwarzają możliwości przedstawienia zdjęć produktów w jak najlepszym świetle i często pozwalają obniżyć koszt jednostkowy zdjęcia eliminując konieczność złożonej obróbki graficznej. Dobrej jakości zdjęcia packshot trudno jest wykonać przy wykorzystaniu żarówek fotograficznych rodem z Dalekiego Wschodu. Tylko mocne oświetlenie błyskowe o równej temperaturze barwowej, odpowiednia wielkość studia pozwoli uzyskać oczekiwany efekt.

Największy internetowy serwis aukcyjny w Polsce – Allegro podniósł standardy jakości zdjęć. Wielu handlujących zostało postawionych przed faktem zamówienia wysokiej jakości zdjęć swoich produktów. Nie starczą już fotki z lustrzanki wykonane w magazynie. Uzyskanie porządnego obrazu to nie taka łatwa sprawa. Wymaga specjalistycznego sprzętu, czasu i doświadczenia. Znajdziesz to u zawodowych fotografów studyjnych.

Jeśli szukasz profesjonalnych zdjęć swoich produktów, a ich koszt masz przewidziany w przedsięwzięciu to zachęcam do kontaktu.

Zamawiając zdjęcia w naszym studio otrzymujesz gotowy materiał do zarabiania pieniędzy. Nawet, jeśli trzeba „coś” poprawić to zmieniamy to tak długo, aż osiągniemy umówiony efekt.

Otrzymujesz gotowe zdjęcia z których jesteś zadowolony\a Ty i Twoi klienci!

Dlatego zdjęcia testowe wykonujemy jedynie przy dużych zamówieniach i indywidualnych przypadkach.

Jaka jest cena jednego zdjęcia? – może być niższa jeśli masz wiele produktów w tej samej grupie.

Grupa produktów:

(tekstylia, papier, drewno, guma, kamień etc.)

(szkło, plastik, folia, metal etc.)

(meble, rowery, sprzęt AGD, RTV, sprzęt treningowy etc.)

Cennik packshot

od 20 zł. / zdjęcie

od 30 zł. / zdjęcie

od 120 zł. / zdjęcie

Każdy produkt i wymagania są inne, dlatego podane ceny są orientacyjne. Zdjęcie może kosztować 3 zł jak i 80 zł. Wszystko zależy od osiąganego efektu. Cennik dotyczy przedmiotów, które można ułożyć na dużym stole. Produkty gabarytowe takie jak meble, duży sprzęt sportowy, turystyczny, samoloty i statki kosmiczne wyceniane są indywidualnie.

Minimalne pierwsze zamówienie to 300 zł.

Rabat? Istnieje przy stałej współpracy i konkretnych zamówieniach.