fbpx

Wirtualny 
Spacer

Wirtualny prezentacja 360 stopni

Wirtualna Prezentacja wnętrza

to nowoczesny sposób przedstawienia walorów użytkowych i oferty danego obiektu. Doskonałe rozwiązanie na miarę XXI wieku. W wykonanych prezentacjach wykorzystuję najnowszą technologię łącząc wysokiej jakości zdjęcia w prezentacje 360 stopni. Do wykorzystania mamy wiele elementów uatrakcyjniających prezentację w postaci zdjęć, lektora, mapy, zaimplementowanych filmów etc.

Możliwości są praktycznie nieograniczone i mogą być dopasowane indywidualnie. Po realizacji otrzymujecie Państwo specjalnie wygenerowany kod do wklejenia do swojej strony internetowej. Jest to bardzo proste i szybkie rozwiązanie. Posiadaną prezentację z powodzeniem udostępnicie w portalach społecznościowych, prezentacjach multimedialnych, wiadomościach e-mail…

Wyróżniające się zdjęcia mieszkań pod potrzeby portali ogłoszeniowych to w dzisiejszych czasach konieczność. Zajmujący się handlem nieruchomościami już wiedzą, iż gołe ściany w kiepskich zdjęciach trudno sprzedać. Dlatego tak prężnie rozwija się home staging, czyli przygotowanie nieruchomości do handlu lub wynajmu, a fotografowie coraz częściej są zatrudniani do wykonania profesjonalnych zdjęć.

Tak może to wyglądać

Atlantyda Kręgielnia

Firma / Osoba prywatna

13 + 3 =

Adres

ul. Marsz. J. Piłsudskiego 30
25-431 KIELCE
/budynek przedszkola nr 40/

Telefon

607 448 676