fbpx

Zdjęcia
Google

Rekomendowany fotograf Google

Wyróżnij się spośród konkurencji. Pokaż klientom swoje atuty za pomocą wysokiej jakości panoram 360 stopni. Korzystaj w pełni z wyników wyszukiwania w najbardziej popularnej wyszukiwarce świata Google, Mapach Google i Google+ Lokalnie
Przy prowadzeniu biznesu w dzisiejszych czasach nie da się pominąć potęgi internetu i dostępności usług na wyciągnięcie ręki. Każdy kto prowadzi jakąkolwiek działalność usługową, czy handlową musi zadbać już nie tylko o istnienie w sieci, ale i o wysokie pozycje w wynikach.

Widok pojawia się bezpośrednio w wynikach wyszukiwania Google, Mapach Google i Google+ Lokalnie. Bardzo dobrze jest implementowany do telefonów z Androidem. Ponadto wykonujemy dodatkowo do 20 zdjęć punktów POI, czyli ważnych miejsc lokalu (menu, potrawy, towary handlowe, wystrój wnętrza itp.)

Realizacje

Brat Łapa Rehabilitacja Zwierząt

Zagnańska 78/1u, 25-528 Kielce

Kwiaty Jelonka

Osiedle Na Stoku 51E, 25-437 Kielce

Informacje

Zdjęcia stają się Państwa własnością i możecie je wykorzystywać w dowolny sposób.

Zarządzacie swoją wizytówką Moja Firma i możecie powiązać stronę w Google ze stroną firmową.

Można promować zwiedzanie obiektu na portalach społecznościowych, wysyłać mailem z ofertami itp.
Wirtualny spacer firm po lokalu możecie zamieścić na swojej stronie internetowej

Hosting w Google jest bezpłatny.

Płatna jest natomiast sesja zdjęciowa i późniejszy proces montażu panoram i implementacji w środowisko Map Google (koszt jednorazowy i całkowity). To od Państwa zależy co chcecie pokazać w lokalu. Sesja zdjęciowa nie musi być duża. Często wystarczy wprowadzić internautę do wnętrza i zaprezentować restaurację oraz wykonać panoramy z tarasu widokowego. Pokoje hotelowe można zamieścić na statycznych zdjęciach POI.

Potencjalny klient szukający oferty w danym rejonie zobaczy to wszystko w panoramicznej wycieczce 360 stopni po lokalu bezpośrednio z poziomu swojego urządzenia.

Możliwa jest sesja zdjęciowa w dogodnym dla Państwa terminie (np. przygotowana odpowiednio sala weselna) tak, by wykorzystać nakrycia stołów, świeże kwiaty i dekoracje)

Firma / Osoba prywatna

6 + 6 =

Adres

ul. Marsz. J. Piłsudskiego 30
25-431 KIELCE
/budynek przedszkola nr 40/

Telefon

607 448 676