fbpx

Zdjęcia
Packshot

Zdjęcia typu packshot

Fotografia reklamowa oraz zdjęcia packshot odgrywają ogromną rolę w promocji i sprzedaży produktowej. Są niezbędne w dzisiejszym e-handlu. Ważne jest odpowiednie studio fotograficzne i profesjonalny sprzęt przystosowany do wykonywania zdjęć studyjnych, te dwa aspekty stwarzają możliwości przedstawienia zdjęć produktów w jak najlepszym świetle i często pozwalają obniżyć koszt jednostkowy zdjęcia eliminując konieczność złożonej obróbki graficznej. Dobrej jakości zdjęcia packshot trudno jest wykonać przy wykorzystaniu żarówek fotograficznych rodem z Dalekiego Wschodu. Tylko mocne oświetlenie błyskowe o równej temperaturze barwowej, odpowiednia wielkość studia pozwoli uzyskać oczekiwany efekt.
Zamawiając zdjęcia w naszym studio otrzymujesz gotowy materiał do sprzedaży produktu lub usług. Nawet, jeśli trzeba „coś” poprawić to zmieniamy to tak długo, aż osiągniemy oczekiwany efekt.
Otrzymujesz gotowe zdjęcia z których jesteś zadowolony\a Ty i Twoi klienci!
Dla zdecydowanych wykonujemy zdjęcia testowe przygotowując ich wycenę.

Przygotowanie zdjęć jednego przedmiotu zgodnie z wytycznymi Allegro, Amazon, eBay.

 

Wycena zdjęć opiera się na przykładzie jednostkowego przedmiotu np. stół, termos, rower, krzesło, odkurzacz lub coś podobnego co chcesz wypromować w sprzedaży. Komplet zdjęć będzie zawierał atrakcyjne zdjęcie pierwszoplanowe i zdjęcia szczegółów lub kompozycji. Jeśli sprzedajesz śrubki, uszczelki, ziarno w opakowaniach, oprawki do żarówek – coś drobnego, powtarzalnego to możesz liczyć na rabat nawet do 30% zamówienia. Wszelkie negocjacje cenowe są możliwe, ale przy wieloilościowych zamówieniach.

Studząc zapał pragnę napisać, że to nie jest tak, że jeśli masz dużo produktów to my się mamy narobić kilka razy więcej za kilka razy mniej.

Wycena obejmuje jedno zdjęcie przemiotu lub jego ustalony komplet zdjęć.

Standardy e-commerce są już na tyle wysokie, że wykonanie odpowiednich zdjęć, które będą sprzedawały to nie łatwe zadanie.

Dziś, poważny biznesplan zawiera już koszt wykonania zdjęć, który trzeba ponieść w drodze do sukcesu.

Wykonanie jednego zdjęcia hi-end to koszt na poziomie 20-40 zł.

Przed zapytaniem przelicz sobie swoje potrzeby i budżet jaki przeznaczysz na sesję produktów.

Minimalne zamówienie to koszt 250 zł.

Firma / Osoba prywatna

14 + 2 =

Adres

ul. Marsz. J. Piłsudskiego 30
25-431 KIELCE
/budynek przedszkola nr 40/

Telefon

607 448 676