fbpx

Zdjęcia
Packshot

Zdjęcia typu packshot

Fotografia reklamowa oraz zdjęcia packshot odgrywają ogromną rolę w promocji i sprzedaży produktowej. Są niezbędne w dzisiejszym e-handlu. Ważne jest odpowiednie studio fotograficzne i profesjonalny sprzęt przystosowany do wykonywania zdjęć studyjnych, te dwa aspekty stwarzają możliwości przedstawienia zdjęć produktów w jak najlepszym świetle i często pozwalają obniżyć koszt jednostkowy zdjęcia eliminując konieczność złożonej obróbki graficznej. Dobrej jakości zdjęcia packshot trudno jest wykonać przy wykorzystaniu żarówek fotograficznych rodem z Dalekiego Wschodu. Tylko mocne oświetlenie błyskowe o równej temperaturze barwowej, odpowiednia wielkość studia pozwoli uzyskać oczekiwany efekt.
Zamawiając zdjęcia w naszym studio otrzymujesz gotowy materiał do sprzedaży produktu lub usług. Nawet, jeśli trzeba „coś” poprawić to zmieniamy to tak długo, aż osiągniemy oczekiwany efekt.
Otrzymujesz gotowe zdjęcia z których jesteś zadowolony\a Ty i Twoi klienci!
Dla zdecydowanych wykonujemy zdjęcia testowe przygotowując ich wycenę.

Przygotowanie zdjęć jednego przedmiotu zgodnie z wytycznymi Allegro, Amazon, eBay.

 

Wycena zdjęć opiera się na przykładzie jednostkowego przedmiotu np. stół, termos, rower, krzesło, odkurzacz lub coś podobnego co chcesz wypromować w sprzedaży. Komplet zdjęć będzie zawierał atrakcyjne zdjęcie pierwszoplanowe i zdjęcia szczegółów lub kompozycji. Jeśli sprzedajesz śrubki, uszczelki, ziarno w opakowaniach, oprawki do żarówek – coś drobnego, powtarzalnego to wycena będzie nawet od 8 zł, za gotowe zdjęcie. Wszelkie negocjacje cenowe są możliwe, ale przy wieloilościowych zamówieniach. Produkty pojedyncze, jednostkowe wyceniane są ryczałtowo. Śmiało pytaj, dzwoń – sprecyzuj oczekiwania i ciesz się wysokim poziomem zdjęć Twojego produktu.

Wykonanie kompletu zdjęć (2-6 szt.) zdjęć przedmiotu z wykorzystaniem stołu bezcieniowego to koszt 150 zł.

Firma / Osoba prywatna

14 + 9 =

Adres

ul. Marsz. J. Piłsudskiego 30
25-431 KIELCE
/budynek przedszkola nr 40/

Telefon

607 448 676